Synod 2021-2023

Trwa Synod 2021-2023! To ważne wydarzenie w życiu Kościoła, które pozwala nam wspólnie odkrywać synodalność i rozwijać naszą wiarę. Synod to czas słuchania Ducha Świętego i poszukiwania wspólnych rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoi Kościół.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich parafian i zainteresowanych do aktywnego uczestnictwa w Synodzie. To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i refleksjami na temat życia Kościoła. Każdy głos jest ważny i cenny!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Synodu 2021-2023, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej https://synod.org.pl/. Znajdziesz tam najważniejsze aktualności, materiały, nauczania dotyczące Synodu oraz wiele innych informacji.

Nie przegap okazji, by być częścią tego ważnego wydarzenia dla Kościoła! Dołącz do nas w Synodzie 2021-2023 i wspólnie budujmy synodalną wspólnotę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://synod.org.pl/ i zgłębienia tematu Synodu 2021-2023!

Niech Bóg błogosławi nasze wysiłki i modlitwy podczas Synodu 2021-2023!

Parafia Św. Bartłomieja Apostoła w Paprotni

08-107 Paprotnia
ul. Jana Pawła II 3