Światowe dni młodzieży w Lizbonie 2023r.

Z ogromną radością informujemy, że Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Lizbonie w 2023 roku! To niezwykłe wydarzenie gromadzi młodych ludzi z całego świata, dając im możliwość spotkania, modlitwy i wspólnego dzielenia się wiarą.

Światowe Dni Młodzieży to czas pełen radości, inspiracji i wzrostu duchowego. Będzie to okazja do spotkania Papieża Franciszka, który będzie przewodniczył tym wyjątkowym spotkaniom. To również doskonała możliwość poznania innych młodych katolików, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie w 2023 roku, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://sdmpolska.pl/. Znajdziesz tam więcej informacji na temat rejestracji, programu wydarzenia, noclegów i wszystkich szczegółów związanych z tym niesamowitym spotkaniem.

Nie przegap okazji, by być częścią tej wyjątkowej wspólnoty młodych katolików z całego świata! Dołącz do nas w Lizbonie w 2023 roku i zanurz się w atmosferze wiary, radości i braterstwa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://sdmpolska.pl/ i zarejestrowania się już teraz!

Niech Bóg błogosławi Cię w Twojej drodze wiary i przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie 2023!

Parafia Św. Bartłomieja Apostoła w Paprotni

08-107 Paprotnia
ul. Jana Pawła II 3