Ogłoszenia parafialne 17.05.2026 r. – Wniebowstąpienie Pańskie
- Dziś VII Niedziela Wielkanocy – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy o godz. 9:00 – nabożeństwo majowe. Po Mszy o 11:00 – spotkanie formacyjne z dziećmi klasy I.
- Dzisiejszej modlitwie różańcowej za Ojczyznę przewodniczy Kółko Różańcowe z Trębic. Za tydzień prosimy o jego poprowadzenie Kółko Różańcowe ze Skwierczyna Lackiego.
- W tym tygodniu:
- 21.05. (czwartek) – W naszym kościele po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 19:30.
- W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
- Poświęcenie pól w tym tygodniu:
- wtorek 19.05. godz. 15:00 – Czarnoty,
- środa 20.05. godz. 15:00 – Łozy,
- czwartek 21.05. godz. 15:00 – Kobylany Kozy.
- Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I-szą Komunię św. proszę o rozebranie w tym tygodniu dekoracji wielkanocnej.
- 6 czerwca (sobota) planujemy jednodniową pielgrzymkę dzieci pierwszokomunijnych do Kodnia, Kostomłot, Pratulina i Janowa Podlaskiego. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Parafian, chętnych dołączyć się do tejże pielgrzymki, proszę o kontakt z proboszczem.
- W przedsionku kościoła wyłożony jest najnowszy numery Echa Katolickiego.
- Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć:
- Dominik Strzaliński, kawaler ze Stoku Lackiego, par. Miłosierdzia Bożego w Siedlcach i Aneta Olędzka, panna z Plut, par. tutejszej – zapowiedz II.
- Piotr Łęczycki, kawaler z Plut i Beata Gabriela Zacharczuk, panna z Plut, oboje par. tutejszej – zapowiedz I.
Ks. Wojciech, proboszcz