Ogłoszenia parafialne 10.05.2026 r.
- Dziś VI Niedziela Wielkanocy. Po Mszy o godz. 9:00 – nabożeństwo majowe. Po Mszy o 11:00 – spotkanie formacyjne z dziećmi klasy II.
- Dzisiejszej modlitwie różańcowej za Ojczyznę przewodniczy Kółko Różańcowe z Kobylan Kóz. Za tydzień prosimy o jego poprowadzenie Kółko Różańcowe z Trębic.
- W tym tygodniu:
- 13.05. (środa) – Po Mszy o 18:00 – Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła..
- 14.05. (czwartek) – Święto św. Macieja , Apostoła. W naszym kościele po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 19:30.
- 16.05. (sobota) – Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.
- W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
- Poświęcenie pól w tym tygodniu:
- poniedziałek 11.05. godz. 15:00 – Trębice Górne,
- piątek 15.05. godz. 15:00 – Stare Trębice i Trębice Dolne,
- sobota 16.05. godz. 10:00 – Łozy
- Za tydzień na Mszę św. o godz. 11:00 zapraszam szczególnie dzieci kl. I. Po Mszy spotkanie formacyjne, na które przynosimy swoje książeczki z wypełnionym kolejnym zadaniem.
- W przedsionku kościoła wyłożony jest najnowszy numery Echa Katolickiego.
- Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć: Dominik Strzaliński, kawaler ze Stoku Lackiego, par. Miłosierdzia Bożego w Siedlcach i Aneta Olędzka, panna z Plut, par. tutejszej – zapowiedz I.
Ks. Wojciech, proboszcz